Kayseri Bıyık Ekimi

Kayseri'de modern bıyık ekimi

Kayseri’de Bıyık Ekimi

Kayseri Bıyık ekimi:

Ense veya yüzün ihtiyacı olmayan bölgelerinden alınan kıl köklerinin açıklık bulunan bıyık bölgesine ekilmesi işlemidir.

Doğal görünüm açısından ekstra titizlikle yapılması gereken bu işlem tecrübeli kadromuz ile en iyisi işlem sonucu için hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde yaptıracağınız bıyık ekimi işlemi sonrasında cildinizde herhangi bir yara izi oluşmaz. Yüzünüzün doğal bıyık yapısına göre bıyık ekim işlemi gerçekleşir. Böylelikle doğal ve gür bir bıyık yapısına kavuşursunuz

Bıyık ekimi işleminden sonra ilk bir ay çıkan yeni bıyıklar makas yardımıyla kesilmelidir. 1.ayın sonunda danışmanınızın önerdiği şekilde kıl köklerine zarar vermeden normal traş olumu gerçekleştirilebilir.

Bıyık ekimi işleminden sonra yüzde oluşan kırmızı pıhtı lekeleri 7-15 gün, kıl kökü belirginlikleri ise 15-30 gün içerisinde tamamen yok olur. Bıyık ekim işleminin süresi açıklık bulunan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri bıyık ekimi yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Unutmayın:

Bilmeniz gerekenler:

  • Bıyık ekiminde kökün kalitesi ekimin başarısını sağlayan ana etkendir.
  • Kök kalitesi kadar bıyık ekimini yapan kişinin el yatkınlığı da büyük önem taşır.
  • Risk ne kadar az olursa olsun sağlık problemlerinizde mutlaka güvenilir merkezlerde işlem yaptırın.
  • İşlem öncesi danışmanınızdan merak ettiğiniz tüm soruların cevabını titizlikle talep edin.

Kliniğimizde Kayseri Bıyık Ekimi işleminin yanısıra Saç Mezoterapisi, Saç Ekimi, Saç PRP’si, Sakal ve kaş ekimi işlemleri de uygulanmaktadır.

Özellikle ekim sonrası saç, sakal ve bıyık sorunları bakımı için uzman kadromuzdan alınan destekten müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadır.

İl dışı veya yurt dışından gelen hastalarımız; yer temin etme ve günübirlik konaklama talep ederlerse en uygun otel ve  konaklama teklifleri için en az 7 gün öncesinde kliniğimize haber vererek anlaşmalı acentamız aracılığıyla yer temin edebilirler.

Sivas ,
Yozgat ,
Nevşehir,
Niğde,
Kırşehir,
Kahramanmaraş,
Afşin,
Elbistan,
Boğazlıyan Bıyık Ekimi Uygulaması için,

gelen hastalarımız genellikle aynı gün içerisinde illerine geri dönüş yapmakta sıkıntı çekmediklerini belirtmişlerdir. Bıyık ekimi işleminden sonra genellikle aynı gün içerisinde gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Bıyık Ekimi İşlemi İçin;

Hemen bizimle iletişime geç!