fbpx

Saç Ekimi

Kayseri FUE / PRP Destekli Saç Ekimi

Kayseri Hair Plus Saç Sorunları ve Ekim Merkezi, saç ekimini FUE/PRP tekniği ile yapmaktadır.
Saç ekimi ense bölgesinden alınan köklerin açıklık bulunan bölgeye nakil işlemidir. Bu esnada ense bölgesinde yapılan doğru bir FUE ile herhangi bir açıklık ve yara meydana gelmez.Saç Ekim öncesi ekimin yapılacağı kişiye lokal anestezi uygulanır.
FUE tekniği cerrahi bir işlem olmaması ve en etkili yöntemlerden olması sebebi ile en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Saç ekimi işleminde uygulayıcı kişinin ekim işlemini doğru açı ve sıklıkta yapması saçın doğal görünümünü etkileyen önemli bir husustur. Kliniğimizde yaptıracağınız tüm işlemlerde doğal görünümüzün bozulmamasına önemle dikkat edilmektedir.

Ekilen kök kişinin kendi saç kökünden alındığı için tedavi sonrası diğer saçlar ile aynı özellikleri gösterir.

Ense bölgesinde bulunan kökler; genetik olarak dökülmemeye kodlanmış olan köklerden oluşur. Böylece ekilen saçlar çıktığı taktirde ömür boyu dökülme riski yoktur.

Kliniğimizde saç ekimi yaptırdıktan sadece 6 ay sonra sonucunu alırsınız! FUE/PRP destekli saç ekimi hakkında bilgi almak ve randevu için 0537 327 88 26 ‘dan bize ulaşın.

Unutmayın:

  • Kliniğimizde ücretsiz muayene ve saç analizi yaptırabilirsiniz.
  • Saç ekim işleminden sonra 3 Seans ÜCRETSİZ* PRP işlemi uygulanır.*Ağustos ayı kampanyamızdan yararlananlar 3 seans ücretsiz PRP işleminden yararlanamazlar.
  • Fiyat bilgisi almak için 0537 327 88 26 nolu telefondan whatsapp iletişimi kurabilirsiniz.
  • Kliniğimize gelerek yüz yüze daha detaylı görüşme talep etmek için hemen randevu alınız.
  • Whatsapp Mesajı Göndermek veya Aramak İçin Akıllı Telefonundan Tıkla

Bilmeniz gerekenler:

  • Saç ekiminde kökün kalitesi ekimin başarısını sağlayan ana etkendir.
  • Kök kalitesi kadar eken kişinin el yatkınlığı da büyük önem taşır.
  • Risk ne kadar az olursa olsun sağlık problemlerinizde mutlaka güvenilir merkezlerde işlem yaptırın.
  • İşlem öncesi danışmanınızdan merak ettiğiniz tüm soruların cevabını titizlikle talep edin.

Kliniğimizde Kayseri’nin yanı sıra Niğde, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Kırşehir, Malatya, Osmaniye, Adana, Hatay, Kilis, Ankara Hatta Şırnak’tan dahi gelerek saç ekimi yaptıran müşterilerimiz olmuştur. Saç ekiminde başta iç anadolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’den bizi tercih edenler olmakta. Özellikle ekim sonrası PRP destek hizmeti ve saç sorunları bakımı için uzman kadromuzdan alacağınız destekten müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadır.

Haydi Durma?

Hemen bizimle iletişime geç!