Kayseri Sakal Ekimi

Kayseri'de modern sakal ekimi

Kayseri’de Sakal Ekimi

Kayseri sakal ekimi:

Sakal ekimi ense veya yüzün ihtiyacı olmayan bölgelerinden alınan kıl köklerinin açıklık bulunan sakal bölgesine ekilmesi işlemidir.

Doğal görünüm açısından ekstra titizlikle yapılması gereken bu işlem tecrübeli kadromuz ile en iyisi için hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde yaptıracağınız sakal ekimi işlemi sonrasında cildinizde herhangi bir yara izi oluşmaz. Yüzünüzün doğal sakal çizgisine göre ekim işlemi gerçekleşir. Böylelikle doğal ve gür bir sakal yapısına kavuşursunuz.

Sakal ekimi işleminden sonra ilk bir ay çıkan yeni sakallar makas yardımıyla kesilmelidir. 1.ayın sonunda danışmanınızın önerdiği şekilde kıl köklerine zarar vermeden normal traş olumu gerçekleştirilebilir.

Sakal ekimi işleminden sonra yüzde oluşan kırmızı pıhtı lekeleri 7-15 gün, kıl kökü belirginlikleri ise 15-30 gün içerisinde tamamen yok olur. Sakal ekim işleminin süresi açıklık bulunan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri sakal ekimi yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Unutmayın:

Bilmeniz gerekenler:

  • Sakal ekiminde kökün kalitesi ekimin başarısını sağlayan ana etkendir.
  • Kök kalitesi kadar sakal ekimini yapan kişinin el yatkınlığı da büyük önem taşır.
  • Risk ne kadar az olursa olsun sağlık problemlerinizde mutlaka güvenilir merkezlerde işlem yaptırın.
  • İşlem öncesi danışmanınızdan merak ettiğiniz tüm soruların cevabını titizlikle talep edin.

Kliniğimizde Kayseri Sakal Ekimi işleminin yanısıra Saç Mezoterapisi, Saç Ekimi, Saç PRP’si, Bıyık ve Kaş ekimi işlemleri de uygulanmaktadır.

Özellikle ekim sonrası saç, sakal ve bıyık sorunları bakımı için uzman kadromuzdan alınan destekten müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadır.

İl dışı veya yurt dışından gelen hastalarımız; yer temin etme ve günübirlik konaklama talep ederlerse en uygun otel ve  konaklama teklifleri için en az 7 gün öncesinde kliniğimize haber vererek anlaşmalı acentamız aracılığıyla yer temin edebilirler.

Sivas ,
Yozgat ,
Nevşehir,
Niğde,
Kırşehir,
Kahramanmaraş,
Afşin,
Elbistan,
Boğazlıyan Sakal Ekimi Uygulaması için,

gelen hastalarımız genellikle aynı gün içerisinde illerine geri dönüş yapmakta sıkıntı çekmediklerini belirtmişlerdir. Sakal ekimi işleminden sonra genellikle aynı gün içerisinde gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Sakal Ekimi İçin;

Hemen bizimle iletişime geç!