Kayseri Saç PRP’si Tedavisi

Kayseri Modern Saç PRP'si Tedavisi

Kayseri’de Saç PRP İşlemi

Kayseri saç PRP’si:

PRP, kandan elde edilen trombositlerin içindeki proteinin saç diplerine iğne yardımı ile enjekte edilmesidir. PRP trombositten zengin plazma (PRP) tedavisi demektir.

Böylelikle saç dipleri güçlendirilerek saç dökülmesinin önüne geçilir. Güçlü kökler ise daha kalın ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlayarak daha sağlıklı bir görünüm elde edersiniz.

Kayseri’deki saç ekimi kliniğimizde PRP işlemi hem kadın hem erkek hastalarımıza uygulanabilmektedir. PRP işlemi kişinin kendi kanı ile yapılan bir işlem olduğu için yan etki görülme ihtimali yok denilecek kadar azdır.

Saç PRP’si işlemi cerrahi bir müdahale değildir. Hali  hazırda bulunan saç ve saç köklerinin bakım işlemlerinde koruyucu ve onarıcı destek sağlamaktadır.

Her seans ortalama 30-40 dakika sürmekte olup saçın ihtiyacına göre en az 3 seans PRP işlemi önerilmektedir. Saç PRP’si seansları ortalama 15-30 günde bir yapılmalıdır.

Kayseri’de saç PRP’si yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Unutmayın:

Bilmeniz gerekenler:

  • PRP ve Mezoterapi işleminde kullanılan teknoloji işlemin başarısını sağlayan ana etkendir.
  • Teknoloji kalitesi kadar işlemi yapan kişinin el yatkınlığı da büyük önem taşır.
  • Risk ne kadar az olursa olsun sağlık problemlerinizde mutlaka güvenilir merkezlerde işlem yaptırın.
  • İşlem öncesi danışmanınızdan merak ettiğiniz tüm soruların cevabını titizlikle talep edin.

Kliniğimizde Kayseri saç  PRP’si işleminin yanısıra Saç Mezoterapisi, Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık ve Kaş ekimi işlemleri de uygulanmaktadır.

Özellikle ekim sonrası saç, sakal ve bıyık sorunları bakımı için uzman kadromuzdan alınan destekten müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadır.

İl dışı veya yurt dışından gelen hastalarımız; yer temin etme ve günübirlik konaklama talep ederlerse en uygun otel ve  konaklama teklifleri için en az 7 gün öncesinde kliniğimize haber vererek anlaşmalı acentamız aracılığıyla yer temin edebilirler.

Sivas ,
Yozgat ,
Nevşehir,
Niğde,
Kırşehir,
Kahramanmaraş,
Afşin,
Elbistan,
Boğazlıyan Saç PRP’si Uygulaması için,

gelen hastalarımız genellikle aynı gün içerisinde illerine geri dönüş yapmakta sıkıntı çekmediklerini belirtmişlerdir. Saç PRP’si işleminden sonra genellikle aynı gün içerisinde gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

PRP Tedavisi İçin;

Hemen bizimle iletişime geç!