Kayseri Saç Mezoterapisi Tedavisi

Kayseri Mezoterapi Tedavileri

Kayseri’de Saç Mezoterapisi İşlemi

Kayseri Saç Mezoterapisi:

Mezoterapi Saçın ihtiyaç duyduğu vitamin, minarel, kerotolik bazı ajanlar, aminoasitler ve yüzey genişleticilerin saçlı deriye iğne ucuyla direkt enjekte edilme işlemidir.

 İşlem sonucunda saçlarda dökülme durur. Kökler güçlenerek saçın eski haline kavuşması sağlanır.

Özel masajlarla ve profesyonel ellerle uygulandığında ağrısız ve acısız bir işlemdir ; saç mezoterapi işleminden sonrası gündelik yaşamınıza dönebilirsiniz.

Mezoterapi sonrası saç dökülmesinde azalma, kıl köklerinde güçlenme ve saçlarda sağlıklı bir görünüm kazanılır.

Kayseri Saç Mezoterapisi işlemi genellikle mevsim geçişlerinde yıpranan saçların kendini koruması, mevcut zayıf veya yıpranmış köklerin tekrar canlanması için tercih edilen yaygın bir tedavi yöntemidir.

Saç Mezoterapisi işleminde seanslar ortalama 40-50 dakika sürer. Tavsiye edilen seans miktarı 5 kezdir. İlk seanslarda gerek saçın uzama süresi gerekse cansız köklerin tekrar kendini yenilemesinden olan süre zarfından dolayı etkisi az görülmekle birlikte hastalar genellikle son seanstan sonra gözle görülür bir canlanmanın meydana geldiğini belirtir.

Mezoterapi işleminden sonra danışmanınızdan aldığınız uyarı ve önlemleri uygulayarak saç bakımı uygulamanız işlemin etkisinin kalıcı olarak devam etmesi için büyük önem arz etmektedir.

Kayseri’de saç Mezoterapisi yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Unutmayın:

Bilmeniz gerekenler:

  • PRP ve Mezoterapi işleminde kullanılan teknoloji işlemin başarısını sağlayan ana etkendir.
  • Teknoloji kalitesi kadar işlemi yapan kişinin el yatkınlığı da büyük önem taşır.
  • Risk ne kadar az olursa olsun sağlık problemlerinizde mutlaka güvenilir merkezlerde işlem yaptırın.
  • İşlem öncesi danışmanınızdan merak ettiğiniz tüm soruların cevabını titizlikle talep edin.

Kliniğimizde Kayseri saç Mezoterapisi işleminin yanısıra Saç PRP‘si, Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık ve kaş ekimi işlemleri de uygulanmaktadır.

Özellikle ekim sonrası saç, sakal ve bıyık sorunları bakımı için uzman kadromuzdan alınan destekten müşterilerimiz büyük memnuniyet duymaktadır.

İl dışı veya yurt dışından gelen hastalarımız; yer temin etme ve günübirlik konaklama talep ederlerse en uygun otel ve  konaklama teklifleri için en az 7 gün öncesinde kliniğimize haber vererek anlaşmalı acentamız aracılığıyla yer temin edebilirler.

Sivas ,
Yozgat ,
Nevşehir,
Niğde,
Kırşehir,
Kahramanmaraş,
Afşin,
Elbistan,
Boğazlıyan Saç Mezoterapisi Uygulaması için,

Saç Mezoterapi’si için gelen hastalarımız genellikle aynı gün içerisinde illerine geri dönüş yapmakta sıkıntı çekmediklerini belirtmişlerdir. Saç Mezoterapi’si işleminden sonra genellikle aynı gün içerisinde gündelik hayatınıza dönebilirsiniz.

Your H2 Title

Hemen bizimle iletişime geç!